• Akademia Zdrowego Odchudzania

  • Kosmetologia estetyczna

  • Redukcja cellulitu

  • Lifting skóry & Ujędrnianie

  • Pielęgnacja biustu

  • Zabiegi na twarz

  • Masaże lecznicze

Program CellReset Sport

CellReset Sport, jest rozwinięciem Programu Dietetycznego CellReset. Przeznaczony, jest dla osób, które mimo intensywnych, regularnych ćwiczeń fizycznych nie mogą osiągnąć wymażonej sylwetki.

Jedyny na Świecie Opatentowany Program Żywieniowy dla osób uprawiających czynnie sport.

Pamiętaj,

Podstawą osiągnięcia smukłej i zdrowej sylwetki jest prawidłowa dieta.

Dieta to 70 % sukcesu. 30% stanowią ćwiczenia.

Możesz powiedzieć. Ja stosuję dietę, kupuję co miesiąć odżywki dla sportowców. Spożywam posiłki, które sam/a przygotowuje.

Ale odpowiedz sobie na pytanie...

Czy ta dieta jest odpowiednio zbilansowana?

Czy jem regularne posiłki?

Czy w pokarmach które spożywam znajduje się odpowiednia ilość wartości odżywczych?

Czy wiem jak spożywać pokarm, żeby pobrać z niego witaminy, minerały, białka?

Czy odpowiednio nawadniam swoje ciało? Pamiętaj, żeby nawodnić swój organizm trzeba spełnić kilka warunków. Czy wiesz jakie?

Czy suplementy, które przyjmuje są pochodzenia naturalnego, Czy są czyste od związków chemicznych, W ilu procenatch zostają wchłonięte, Czy wpływają na poprawę Mojego zdrowia, Czy zapewniają odpowiedni poziom dożywienia komórkowego w: aminokwasy, minerały, witaminy, koenzymy, kwasy tłuszczowe, błonnik, enzymy trawienne, probiotyki, przeciwutleniacze?

Jeśli odpowiedziałaś/eś przynajmniej na jedno pytanie NIE, przyszedł czas na zmianę swojej dotychczasowej diety.

Nie wystarczy być szczupłym, żeby uważać się za zdrową osobę. Przede wszystkim trzeba być prawidłowo dożywionym na poziomie komórkowym.

Należy również pamiętać o tym, że jeśli ćwiczymy lub stosujemy źle zbilansowaną dietę, w której brakuje aminokwasów, nasz organizm zaczyna żywić się naszymi własnymi komórkami. Po kilku tygodniach wchodzimy na wagę na której widzimy spadek w kilogramach, myśląc, że pozbyliśmy się tkanki tłuszczowej. W pewnym stopniu tak, ale większą część utraconych kilogramów stanowi nasza własna tkanka mięśniowa.

Nie wystarczy również przyjmować same aminokwasy. Po spożyciu muszą się one rozłożyć a następnie wchłonąć. Do tego potrzebujemy minerały, które musimy dostarczyć z zewnątrz. Wiedząć o tym, że dzisiejsze produkty żywnościowe są ubogo zaopatrzone w wartości odżywcze, jesteśmy zobowiązani przyjmować suplementy.

W suplementach najważniejszym czynnikiem jest ich pochodzenie. Z czego zostały pozyskane. Żebyśmy mieli z nich korzyść dla naszego zdrowia, muszę być bezwzględnie pozyskane w sposób naturalny. Tylko wtedy możemy być pewni, że zostaną w pełni przyswojone. Minerały oraz witamimy syntetyczne wchłaniają się na poziomie od 3 do 5 % !!

Kolejnymi bardzo ważnymi elementami podczas ćwiczeń, które mają służyć modelowaniu sylwetki jest dotlenienie, odkwaszenie organizmu po każdym wysiłku fizycznym, uzupełnienie enzymów trawiennych, odbudowa flory bakteryjnej oraz dostarczenie energii każdej komórce w postaci koenzymów.

Dotlenienie...

Im więcej tlenu, tym więcej energii, mniej tłuszczu, większa odporność, polepszona koncentracja i pamięć. Po za tym, lepiej dotleniony organizm lepiej chroni organizm przed wirusami, bakteriami oraz drożdżami.

Odkwaszenie...

Każdy rodzaj wysiłku o zwiększonej intensywności zakwasza nasz organizm. Priorytetem po każdym treningu, jest spożycie odpowiednio dobranych minerałów, aby uchronić się przed tym stanem. Zwiększone zakwaszenie jest przyczyną wielu dolegliwości, poczynając od bólu mięśni oraz stawów do poważnych stanów chorobowych. Przyczynia się również do problemów z schudnięciem.

Enzymy trawienne...

Pomagają naszemu układowi pokarmowemu, zaczynając od jamy ustnej po jelita, na prawidłowe trawienie pożywienia. Bez zachowania odpowiedniej fazy trawienia, nasz organizm nie jest w stanie przyswoić wszystkich składników odżywczych dostarczanych razem z pożywieniem.

Odbudowa flory bakteryjnej w jelitach...

To od jej prawidłowego stanu zależy perystaltyka oraz absorbcja substancji odżywczych. Florę bakteryjną bardzo łatwo jest zniszczyć: nadmiar słodyczy, alkoholu, leków, pestycydów. Odbudowa jednak nie jest już taka łatwa. Należy dostarczyć odpowiednią ilość probiotyków oraz wprowadzić zmiany w diecie.

Koenzymy...

Biotyna, Koenzym Q10, Nikotynamid, Kwas Patontenowy, Kwas Foliowy, Glutation - białka wchodzące w skład budowy naszych komórek. Bez nich nasza komórka traci energię do życia. Dlatego tak ważne jest ich uzupełnianie.

Czy któraś ze znanych Tobie diet zapewnia taką dbałość o te wszystkie elelmenty.

NIE...ponieważ to nie jest dieta. To jest Program Żywnościowy!! Który nauczy Cię również zdrowych nawyków żywieniowych.

Wszystko to znajdziesz w 28-dniowym

Programie Żywieniowym CellReset Sport


Nie wolno również zapominać o prawidłowej regeneracji. Podstawowy element regeneracji stanowi sen. Na sen powinno przeznaczać się minimum 8 godz.

Skoro sen, jest tak ważny, to powinno stworzyć się jak najlepsze warunki do snu.

Po pierwsze, ostatni posiłek powinien być minimum 2 godz przed snem i składać się z lekko strawnych produktów np: porcja warzyw, 100 gr chudej ryby. Warzywa są o tyle istotne ponieważ dostarczają pewną ilość mikroelementów i witamin, które wpływają na regenerację organizmu.

Po drugie, w pomieszczeniu powinno być ciemno. Im mniejszy dostęp światła, tym szyszynka wydziela więcej melatoniny, która ma istotny wpływ na jakość snu.

Po trzecie, odpowiednie dożywienie na poziomie komórkowym w witaminy oraz mikroelementy. Takie dożywinie, sprawi, że sen będzie głębszy. A tym samym bardziej kolorowe sny.

Na CellReset nie należy patrzeć pod kątem diety. Należy postrzegać go jako Pełnowartościowy Program Żywieniowy, który nie tylko zadba o Twój wygląd, ale również o Twoje zdrowie, lepsze samopoczucie, doda energii.

O wysokiej skuteczności CellReset Sport przekonała się już duża grupa osób, która odwiedziła nasz gabinet. 

Przed przystąpieniem do Programu CellReset przeprowadzany jest szczegółowy wywiad, oraz wykonywane bezpłatne badanie składu ciała na medycznej wadze firmy Tanita.

Osoby, które zechcą bardziej szczegółowo poznać swój organizm i jeszcze precyzyjniej dostosować program do siebie poddawane są analizie na Kwantowym Analizatorze Ciała. Badanie dokładnie wskaże jaki jest poziom dożywienia organizmu na poziomie komórkowym: minerały, witaminy, koenzymy, aminokwasy, enzymy trawienne, kolagen. Pokaże również stan zanieczyszczenia organizmu metalami ciężkimi oraz toksynami.

Dzięki przeprowadzeniu tych dwóch badań, możesz być pewna/y, że program dietetyczny CellReset zostanie ustalony indywidualnie dla Ciebie. Zostaną zaspokojone Twoje wszystkie elementy zdrowego odżywiania.


Jeśli podejmiesz decyzję, że chcesz poznać Twój CellReset Sport zapraszamy do kontaktu.

Tel. 55 600 20, 22 11 11

lub napisz:

© 2013 LADOS.PL
Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:: Web-Profit