• Akademia Zdrowego Odchudzania

  • Kosmetologia estetyczna

  • Redukcja cellulitu

  • Lifting skóry & Ujędrnianie

  • Pielęgnacja biustu

  • Zabiegi na twarz

  • Masaże lecznicze


Laboratorium Doskonałej Sylwetki

LaDoS

 „Piękno jest jedyną rzeczą boską i widzialną jednocześnie” - Sokrates

Dobre samopoczucie jest podstawą poprawnego funkcjonowania. Jeśli nasz organizm pozbawiony jest energii, tracimy chęć do działania. Z doświadczenia wiemy, że negatywny wpływ na nasze samopoczucie ma również to jak wyglądamy i to co jemy. Nasza samoocena spada w przypadku otyłości i ogólnego zaniedbania w postaci złej kondycji skóry, włosów, paznokci.

LaDoS Laboratorium Doskonałej Sylwetki powstało z myślą o osobach, które chcą zmienić swoje życie. Od 2006 roku przekazujemy Klientom wiedzę z zakresu zdrowego odchudzania, suplementacji powodującej uzupełnienie niedoboru witamin w organizmie, a także bezpiecznego modelowania i likwidowania niedoskonałości skóry za pomocą nowoczesnych technologii aparaturowych i kosmetologicznych.

Specjaliści dostępni w LaDoS doradzają najlepsze kuracje wyszczuplające, a także zabiegi wspomagające odchudzanie, tak, aby oprócz bezpieczeństwa zapewnić skuteczność działania terapii łączonych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom udostępniamy również bezpłatne konsultacje dietetyczne i specjalistyczne, które pozwalają Klientowi podjąć decyzję o wprowadzeniu zmian w swoim życiu. Najważniejsze dla nas jest zadbanie o organizm od środa. Systematyczna praca nad sobą pod okiem specjalistów pozwoli zobaczyć efekty na zewnątrz w postaci wzrostu jędrności skóry, zniwelowania uporczywego cellulitu, a także pozbycia się fałdek tłuszczu z trudno dostępnych miejsc takich jak: uda, brzuch, bryczesy.

Służymy pomocą osobom:

  • które zmagają się z otyłością, zbędnymi kilogramami, ale nie wiedzą jaką zastosować kurację wyszczuplającą,
  • dla osób, którym trudno wytrwać w początkowej fazie diety,
  • dla osób świadomych swojego wyboru, pragnących zmienić swoje nawyki żywieniowe,
  • dla osób, które wiedzą, że szczupła sylwetka to nie tylko wizytówka, ale też świetne samopoczucie i duża dawka energii

W Służbie Piękna od 2006 roku

Przyjdź do Nas

Zaufaj Nam

a My zadbamy o Twoje Ciało

oraz poprawimy Twoje samopoczucie!

Oprócz kuracji i zabiegów wyszczuplających, LaDoS Laboratorium Doskonałej Sylwetki, zapewnia kompleksową regenerację skóry twarzy i ciała za pomocą światowych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Specjalne programy przeznaczone są dla osób, które z wiekiem utraciły jędrność skóry, które zmagają się z oznakami starzenia, a także brakiem odpowiedniego nawilżenia. Bez względu na to z jakim problemem spotykamy się w gabinecie, staramy się przekazać naszą widzę w taki sposób, aby przekonać do zmiany trybu życia, nawyków żywieniowych, które są odpowiedzialne za kondycję naszej skóry.

Miejsce w którym znajduje się nasz gabinet też nie jest przypadkowe. Saska Kępa to miejsce wyjątkowe na mapie warszawy. Cisza, zieleń, liczne kawiarnie sprawią, że zapomnisz  na chwilę o troskach dnia codziennego. 

Jeśli jedziesz do Nas samochodem, nie musisz szukać miejsca parkingowego. Dla Naszych klientów zapewniamy bezpłatne miejsca parkingowe.

Podaruj sobie smukłą linię – więcej  energii - jędrną skórę i świetne samopoczucie!

Serdecznie Państwa zapraszamy do Laboratorium Doskonałej Sylwetki LaDoS.

Paweł

wraz z zespołem

© 2013 LADOS.PL
Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:: Web-Profit