• Akademia Zdrowego Odchudzania

 • Kosmetologia estetyczna

 • Redukcja cellulitu

 • Lifting skóry & Ujędrnianie

 • Pielęgnacja biustu

 • Zabiegi na twarz

 • Masaże lecznicze

Zaufaj Nam! Wyrzeźbimy Twoje Ciało!


Marzysz o szczupłej sylwetce, ale nie wiesz od czego zacząć?

Jesteś rozczarowany efektami swoich starań i pragniesz zmiany?
Potrzebujesz profesjonalnej porady w zakresie zdrowego żywienia i odchudzania?

Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco mamy dla Ciebie skuteczne rozwiązanie:

Akademia Zdrowego Odchudzania,
czyli Indywidualne Konsultacje z Pawłem m

Paweł to założyciel Laboratorium Doskonałej Sylwetki LaDoS (rok założenia 2006 r.), który od 2002 roku zajmuje się fizjoterapią i zdrowym żywieniem. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego trudno z pośród wielu kuracji wybrać skuteczny program walki z niechcianymi kilogramami i jak ciężko wytrwać w swoich postanowieniach, gdy efekt naszego poświęcenia jest ledwo widoczny. Dlatego chce podzielić się z Tobą swoją wiedzą, doświadczeniem i wsparciem w drodze do Twojego zdrowego i szczupłego ciała.

Poznaj opinie na www.znanylekarz.pl

Gwarantujemy 100% zadowolenia !!!

Już po 28 dniach zobaczysz dużą różnicę !!!
Tak jak pani Maja, której wystarczyło 28 dni na osiągnięcie wymarzonego efektu.

Każdy z nas jest inny i wymaga indywidualnego dopasowania programu do potrzeb własnego ciała. Dlatego też każda Indywidualna Konsultacja to kameralne spotkanie z Pawłem Widulińskim - "Kreator Zdrowia" w Laboratorium Doskonałej Sylwetki LaDoS, na której odpowie na dręczące Cię pytania, dotyczące zdrowego żywienia i doboru diety. Ponadto doradzi Ci jak uzyskać satysfakcjonujący oraz trwały efekt Twoich starań.

Paweł - wypowiedź z 05.2015 r " w grudniu 2012 r sam poddałem się Programowi Dietetycznemu Cellreset, chcąc przekonać się na samym sobie o jego skuteczności zanim wprowadziłem go do oferty gabinetu. Miałem takie szczęście, że byłem drugą osobą w Polsce, która przeprowadziła ten program. Moja przygoda z Cellreset zaczęła się 1 grudnia 2012 r a cały program zakończyłem po 28 dniach. Był to okres świąteczny. Wiedziałem, że nie będzie łatwo, ale zaryzykowałem. Efekty jakie uzyskałem przeszły moje oczekiwania i nie tylko moje. Cała moja rodzina, kiedy się spotkaliśmy przy świątecznym stole była mocno zdziwiona jak zmieniła się moja sylwetka. Kolejne miłe słowa słyszałem od klientów, którzy odwiedzają nasz gabinet.

Nie spodziewałem się, że wystarczy tylko 28 dni, aby pozbyć się dość sporej oponki na brzuchu. Oprócz znacznej utraty zbędnych cm znacznie poprawiły się moje ogólne wyniki organizmu: nawodnienie, ilość tkanki tłuszczowej, bmi i inne ważne wskaźniki. Teraz kiedy mijają kolejne miesiące po zakończeniu programu mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że Program Dietetyczny Cellreset zaprogramował mój organizm na inny tor działania. Mimo, że nie zawsze trzymam się zasad prawidłowego odżywiania, nie mam tak popularnego przy tradycyjnych dietach efektu JOJO. Moje zdjęcia można zobaczyć w zakładce Metamorfozy.

Zobacz moje zdjęcia ( zobacz ) Wystarczyło tylko 28 dni !!

Wszystkie osoby odwiedzające mój gabinet z zamiarem pozbycia się mniejszej lub większej ilości zbędnych kilogramów, zachęcam do przeprowadzenia jednego z dwóch programów dietetycznych: Cellreset lub Andre Zagozda. Dzięki temu, że są tak odmiennymi programami, jest możliwość dobrania takiego programu do indywidualnych upodobań danej osoby.  Każda z osób, która przeprowadzi dany program w 100%, osiąga wyśmienite efekty.

Dlaczego tak się dzieje, że osoby, które poddają się proponowanym przeze mnie programom odchudzającym osiągają tak wyśmienite efekty i nigdy nie wracają do tego co było wcześniej?

Ponieważ

          Odchudzam Od Środka

Co to znaczy? Usuwam tzw otłuszczenie trzewne.

Odchudzając się od Środka zyskujesz nie tylko smukłą Sylwetkę, ale również Zdrowie !!

Na swojej drodze spotykam bardzo ciekawe osoby, które służą mi zawsze dobrą radą, co zrobić, aby osiągać jeszcze lepsze efekty. Dzięki jednej z Takich osób miałem jako pierwszy i obecnie jedyny w Polsce możliwość wprowadzenia Biomagnetycznego Analizatora Kwantowego, który pomaga mi w sposób bardzo dokładny dopasować plan żywieniowy oraz suplementy, niezbędny element każdego programu żywieniowego.

Jeśli wspólnie uznamy, że potrzebujemy dowiedzieć się więcej o Twoim organizmie, wykonamy jeden z testów na nietolerancję pokarmową.

Zapraszam do krótkiej lektury ( poczytaj ).

Tak Więc,

Będzie mi niezmiernie miło jak przyjdziesz do mnie na krótką rozmowę, na której postaram się przekonać Ciebie, że trafiłeś w dobre ręce.

Zapraszam do galerii metamorfoz (zobacz)

Podsumowanie,

Jeśli chcesz poddać swoje ciało holistycznej przemianie, a nie tylko pozbyć się tkanki tłuszczowej " kosmetycznie" czyli zewnętrznie, ale również wewnętrznie, przyjdź i posłuchaj co mamy dla Ciebie przygotowane.

Pamiętaj, nie musisz od razu wydawać fortuny na drogie zabiegi odchudzające!!! To nie jest droga osiągnięcia upragnionej sylwetki.

Jeśli jednak na konsultacji uznamy o słuszności korzystania przez Ciebie z zabiegów, zostaną dobrane tak, aby przyniosły dla Ciebie jak najwięcej korzyści. Posiadamy w ofercie bardzo szeroką gamę nowoczesnych technologii:

 • kriolipoliza
 • kawitacja
 • mezoterapia igłowa
 • próżnia
 • fale akustyczne
 • presoterapia
 • elektrostymulacja
 • fale radiowe

Pracujemy tylko na oryginalnych urządzeniach gwarantujących dla Ciebie całkowite bezpieczeństwo.

My damy z siebie wszystko abyś była/był zadowolony, ale tego samego oczekujemy również od Ciebie.

TY + MY = SUKCES

Zapraszamy do kontaktu z Nami oraz na bezpłatne konsultacje

Tel 22 11 11 / 55 600 20

email

© 2013 LADOS.PL
Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:: Web-Profit