• Akademia Zdrowego Odchudzania

 • Kosmetologia estetyczna

 • Redukcja cellulitu

 • Lifting skóry & Ujędrnianie

 • Pielęgnacja biustu

 • Zabiegi na twarz

 • Masaże lecznicze

Poradnia dietetyczna

 • od lat zmagasz się z nadwagą?
 • w ostatnim czasie przytyłaś/łeś kilka - kilkanaście kilogramów?
 • odchudzałaś/łeś się różnymi metodami, ale za każdym razem pojawiał się efekt jojo?
 • chcesz poczuć się lepiej we własnym ciele?
 • chcesz udowodnić sobie i innym, że potrafisz wyglądać lepiej, żeby inni zazdrościli Tobie jak wyglądasz?
 • chcesz trwale schudnąć bez szkody dla swojego organizmu?
 • chcesz pozbyć się cellulitu, ujędrnić skórę, mieć płaski brzuch?

Jeśli przynajmniej na jedno pytanie odpowiedziałaś/łeś Tak, to nasza propozycja jak to osiągnąć jest właśnie dla Ciebie.

Laboratorium Doskonałej Sylwetki LaDoS, powstało właśnie po to, aby spełniać marzenia o idealnej sylwetce. Proponujemy sprawdzone, bardzo bezpieczne, zdrowe programy odchudzające połączone z najnowszymi technologiami z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii.

Połączenie tych dwóch elementów skutkuje bardzo dobrymi wynikami, o których codziennie przekonują się osoby odwiedzające LaDoS.

Zrób pierwszy krok - Przyjdź do Nas. My zajmiemy się resztą.

Co proponujemy:

I Krok

Przed przystąpieniem do wyboru programu żywieniowego każda osoba wypełnia ankietę, mówiącą o stanie zdrowia, aktywności sportowej, sposobie odżywiania, cel jaki chce osiągnąć.

II Krok

Wykonamy test na nietolerancję pokarmową. Pomoże on wykluczyć z diety szkodliwe produkty, które mają kluczowy wpływ na nasz stan zdrowia, na to jak wyglądamy.

III Krok

Wykonamy szczegółowy pomiar składu ciała. Taki pomiar będzie wykonywany co 14 dni, dla sprawdzenia wyników diety.

IV Krok

Dobierzemy odpowiedni program żywieniowy. Jesteśmy pierwszym gabinetem w Jako jedyny gabinet w Polsce, który proponuje tak szeroki wybór programów dietetycznych, opartych na koncepcji dożywiania komórkowego:

Programy stosowane są na całym świecie, tylko wyspecjalizowanych gabinetach zajmujących się odchudzaniem. Diety przynoszą bardzo dobre efekty również u osób, które podejmowały wiele nieskutecznych prób zmniejszenia wagi.

( przekonaj się sam, zajrzyj )

Każda osoba przed przystąpieniem do wybranego programu dietetycznego, poddawana jest Biomagnetyczno-Rezonansowej Analizie Organizmu ( więcej ), która wskaże w którym obszarze ciała są największe zaburzenia zdrowotne, określi poziom dożywienia organizmu w niezbędne składniki odżywcze. Jest to bardzo ważne, ponieważ każdy organizm jest inny i w danej chwili potrzebuje czegoś innego.

Mamy też receptę dla osób które chcą podjąć walkę z kilogramami w tradycyjny sposób. Proponujemy konsultację dietetyczną, na której zostanie ułożona bardzo szczegółowa dieta oparta tylko produktach żywnościowych.

Jesteśmy jednak zdania, że w dzisiejszych czasach, kiedy jedzenie jest bardzo mało wartościowe, zanieczyszczone chemią, podstawą zdrowego odżywiania jest odpowiednia suplementacja. Podstawową kwestią suplementów jest to, żeby były to suplementy najwyższej jakości, w pełni naturalne, bez sztucznych dodatków.


Pamiętaj nie jest sztuką w szybkim tempie zgubić zbędne kilogramy

ale

Sztuką jest przy tym zachować zdrowie, nie mieć efektu JoJo, nie stracić jędrności skóry, mieć więcej energii, spowolnić proces starzenia.


Wiemy jak to zrobić !!

Dlatego też,

Zrób pierwszy krok w naszym kierunku....a my zajmiemy się resztą !!

Zachęcamy do kontaktu Nami

Tel. 22 11 11 / 55 600 20© 2013 LADOS.PL
Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:: Web-Profit