• Akademia Odchudzania

  • Medycyna estetyczna

  • Redukcja cellulitu

  • Lifting skóry & Ujędrnianie

  • Pielęgnacja biustu

  • Zabiegi na twarz

  • Masaże lecznicze

Selvert Thermal

Kosmeceutyki Selvert Thermal są tworzone przez naukowców dermatologów i członków komisji UE zajmującej się legislacją składników i produktów kosmetycznych.

Istotą działania preparatów marki Selvert Thermal jest „samoleczenie”, czyli stymulacja naturalnego cyklu odbudowy tkanek oraz usprawnianie układu immunologicznego skóry. W istotny sposób wspiera on procesy regeneracji tkanek skóry i tkanki łącznej.

Twórcy marki, poszukując składników zdolnych do takiego działania bez skutków ubocznych, sięgnęli po bogactwa wewnętrzne Ziemi (borowiny, muły, glinki, torfy, błota, wodę termalną, minerały i kamienie szlachetne) oraz do Przyrody – źródła substancji pochodzenia naturalnego. Poszukiwania na tym polu przyniosły np. wielofunkcyjną substancję aktywną – nowy regenerator skóry, którym stała się poddana procesom biotechnologicznym wydzielina ślimaka i wyekstrahowany z niej wyciąg.

Bardzo ważnym elementem dermo-terapii Selvert Thermal jest borowinoterapia, nie tylko jako źródło szczególnych substancji aktywnych. Borowiny okazały się również znakomitym nośnikiem innych substancji funkcjonalnych przenikających w głąb skóry drogą osmozy.

W marce Selvert Thermal nie brak również najnowszych osiągnięć medycyny, farmakologii, biologii, biotechnologii, chemii czy inżynierii genetycznej. To marka przodująca w zakresie szybkiej adaptacji osiągnięć naukowych tych dziedzin na gruncie kosmetycznym.

Kolejnym istotnym założeniem tej szwajcarskiej dermo-kosmetyki jest konieczność zdrenowania i odtrucia skóry, jako warunku dalszej terapii.

Zabieg Vitaspheres - COdmładzający zabieg witaminowy z witasferami dla każdego rodzaju skóry. Prawdziwa „bomba” witaminy C w rożnych jej formach: kwasu L-askorbinowego i fosforanu magnezowo-askorbylowego (MAP – „prowitamina C”) oraz AHA, których źródłem jest dzika róża, wyciąg i olejek aromatyczny z pomarańczy, flawonoidy. Działa na poziomie skóry właściwej.

Zabieg idealny dla mieszkańców miast narażonych na zanieczyszczenia, szczególnie w okresie wiosenno-letnim. Neutralizuje wolne rodniki i zwalcza fotostarzenie, stymuluje odnowę komórkową, przyczynia się do produkcji kolagenu. Daje biologiczną foto-ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym. Stymuluje odnowę komórkową. Przyczynia się do tworzenia nowego kolagenu. Po zabiegu skóra jest rozjaśniona, głęboko nawilżona oraz napięta, ma promienny wygląd.

Zabieg z Witasferami C jest bardzo lubiany i ceniony zarówno przez Kosmetyczki, jak i ich Klientki dla jego wspaniałej efektywności oraz urzekająco świeżego zapachu pomarańczy.

Składniki aktywne:

  • Witamina C
  • Dzika róża
  • Wyciąg z pomarańczy
  • AHA

Zabieg stanowi idealne połączenie z zabiegiem liftingującym Zaffiro.

Kosmetyki do pielęgnacji domowej:

krem Witalizujący - Witasfery C
Krem nawadniający, przeznaczony specjalnie dla skór, szarych, pozbawionych życia, którym brakuje witalności, regeneruje, odnawia, nawilża, odżywia, chroni przed wolnymi rodnikami.
Stosowanie: rano i wieczorem na Serum Reaktywujące.

Serum Reaktywujące - Witasfery C
Serum aktywujące o lekkiej teksturze i nadzwyczajnym działaniu rewitalizującym dzięki MAP (fosforan askorbylu magnezowego). Składnik ten działa na skórę w ten sam sposób jak kwas askorbinowy, ale jest całkowicie stabilny. Regeneruje, odnawia, nawilża.

Zabieg dostarcza firma:© 2013 LADOS.PL
Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:: Web-Profit