• Akademia Odchudzania

  • Medycyna estetyczna

  • Redukcja cellulitu

  • Lifting skóry & Ujędrnianie

  • Pielęgnacja biustu

  • Zabiegi na twarz

  • Masaże lecznicze

HydraFacial

Co to jest HydraFacial?
HydraFacial stanowi NOWY przełom w technikach estetycznych. Opiera się na solidnych podstawach naukowych i najświeższych osiągnięciach technologicznych. Dzięki swojej właściwości, polegającej na zdolności do nawilżania skóry, odróżnia się wznaczący sposób od wszystkich innych procedur odmładzających powierzchnię skóry.

Metoda
HydraFacial polega na usuwaniu martwych komórek skóry oraz zanieczyszczeń, z równoczesnym obmywaniem nowej skóry nawilżającym, nawadniającym i oczyszczającym serum. Terapia ma działanie łagodzące, odświeżające, nie prowadzi do podrażnień, a jej efekty są widoczne natychmiast.

Dlaczego HydraFacial jest dobra dla mojej skóry?
Nawodnienie stanowi podstawę zdrowej, promiennej skóry. Podrażnienie skóry jest udowodnionym czynnikiem przyspieszającym pojawianie się objawów starzenia.

Czy jestem kandydatką do zastosowania tej metody?
Terapia przeznaczona jest dla wszystkich rodzajów skóry. Nawet najbardziej wrażliwa skóra będzie dobrze tolerowała metodę HydraFacial. Specjalista skomponuje serum lecznicze, odpowiednio dopasowane do indywidualnych cech Twojej skóry.

Jak długo trwa terapia i czy jest bolesna?
HydraFacial jest szybką i skuteczną forma leczenia, trwającą około 40 min. W trakcie zabiegu nie odczuwa się dyskomfortu. Po zabiegu możesz nałożyć makijaż, ponieważ nie jest konieczna rekonwalescencja.

Ile zabiegów należy wykonać i jak długo utrzymują się efekty?
U wielu osób efekt widoczny jest już po pierwszej wizycie. Efekt wygładzenia i nawodnienia może utrzymywać się przez pięć do siedmiu dni lub nawet dłużej. W celu poprawienia wyglądu zmarszczek , przebarwień oraz tłustej trądzikowej cery, zalecane jest przeprowadzenie sześciu zabiegów (jeden na tydzień). Po zakończeniu serii dla utrzymania efektu można wykonać jeden zabieg co 4 tygodnie.

Do zabiegu stosowane są specjalnie przygotowane substancje aktywne dobierane indywidualnie dla każdej osoby.

Serum Tns
TNS™ to szczytowe osiągnięcie farmacji. Jest to specjalna substancja powstała przy okazji badań nad przyspieszeniem leczenia ran. Dzięki temu posiada niespotykane dotąd możliwości regeneracyjne. Stymuluje proces neokolagenezy czyli tworzenia nowego kolagenu.
Jest to najlepsza dostępna na rynku unikalna mieszanka składników takich jak: czynniki wzrostu, cytokiny, naturalny kolagen, antyutleniacze oraz szereg protein. Czynniki wzrostu i cytokiny są odpowiedzialne za regenerację uszkodzonej tkanki, proteiny mają za zadanie odżywienie skóry.
Substancje aktywne TNS mają bardzo wysoki współczynnik wchłaniania (93.6%) co w rezultacie pozwala osiągnąć niespotykane dotąd efekty odmładzające i zadowolenie. W badaniach klinicznych wykazano, że stosowanie TNS poprawia jędrność tkanki skórnej, wzmacnia jej elastyczność, redukuje zmarszczki oraz zapobiega pojawianiu się nowych.

Efekt terapii HydraFacial z użyciem substancji Tns
- badanie histopatologiczne:
 

Serum Derma Builder - Odmładzający kompleks peptydowy
Serum o działaniu antystarzeniowym o niepowtarzalnej kombinacji trzech peptydów aktywnych, które działają na różne przyczyny powstawania zmarszczek. Eliminują nadmierną aktywność mięśni twarzy, jako lokalny środek zwiotczający mięśnie, i w konsekwencji eliminuje tworzenie sie zmarszczek powierzchniowych oraz głębokich. Serum DermaBuilder zalecane jest jako alternatywa dla toksyny botulinowej. Odnawia matrycę skóry, ze względu na stymulację fibroplastów oraz zwiększa elastyczność skóry.

Peeling GlySal

Połączenie peelingu chemicznego z mechaniczną eksfoliacją w celu uzyskania niespotykanego dotąd rezultatu, bez efektów ubocznych charakterystycznych dla klasycznych zabiegów wykonywanych oddzielnie. Idealny dla skóry delikatnej, cienkiej i wrażliwej oraz dla skóry tłustej i trądzikowej. zmiękcza sebum i zanieczyszczenia, usuwa martwy naskórek ma natychmiastowe działanie łagodzące. Wygładza drobne zmarszczki i niweluje przebarwienia dając szybko widoczny efekt odmłodzenia skóry.
Do zabiegu wykorzystuje się jeden z trzech peelingów o różnych stopniach stężenia:

  • Peeling 7,5% - Łagodne działanie: przeznaczony do skór cienkich oraz wrażliwych oraz  jako wstępne oczyszczanie skóry.
  • Peeling 15% - Umiarkowane działanie: do skóry tłustej, trądzikowej, oczyszcza, wygładza zmarszczki, redukuje przebarwienia.
  • Peeling 30% - Silne działanie: stosowany w zabiegach odmładzających, przeciwzmarszczkowych, do redukcji zmian potrądzikowych i przebarwień.

HydraFacial - Activ 4

Zabieg przełomowy w kosmetyce liftingu dla wszystkich typów skóry. Opatentowana formuła substancji aktywnych głęboko oczyszczają skórę, jednocześnie zmiękczając sebum i zanieczyszczenia, co pomaga w mechanicznej eksfoliacji martwego naskórka. Wzmacnia i nawilża skórę co pozwala na wygładzenie i usunięcie zmarszczek. Nie podrażnia. Odpowiedni skład i konsystencja substancji aktywnych pozwala na uzyskanie znakomitych i widocznych efektów odmłodzenia.

HydraFacial - Beta HD

Wielofunkcyjna formuła substancji aktywnych dla tłustej, trądzikowej skóry. W trakcie głębokiego oczyszczania substancje AHA zmiękczają sebum i zanieczyszczenia, co ułatwia złuszczanie mechaniczne martwego naskórka. Dodatkowe substancje mocno nawilżają skórę, a specjalna formuła umożliwia pozostawanie substancji aktywnych na skórze przez długi okres, co wzmaga ich działanie. Zabieg jest również polecany w terapii wybielania i rozjaśniania skóry oraz w hiperpigmentozie spowodowanej nadmierną ekspozycją na słońce. Nie podrażnia i daje natychmiastowy efekt odmłodzenia.

Hydrafacial – Antiox 6

Idealna terapia dla całościowego nawilżania i ochrony skóry. Pozwala zwalczać wolne rodniki, ma łagodząco - kojący efekt na powierzchnię skóry. Hybrydowy kompleks substancji aktywnych składający się z kwasu hialuronowego, stabilnych form witamin A i E oraz wyciągu z białej herbaty doskonale kondycjonuje skórę. Specjalna formuła uwalniania substancji aktywnych umożliwia wnikanie ich w głąb skóry dając efekt odmładzania i rozjaśniania dla wszystkich typów skóry.

Urządzenie dostarcza firma:© 2013 LADOS.PL
Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:: Web-Profit