• Akademia Odchudzania

  • Medycyna estetyczna

  • Redukcja cellulitu

  • Lifting skóry & Ujędrnianie

  • Pielęgnacja biustu

  • Zabiegi na twarz

  • Masaże lecznicze

Bioline

Firma Bioline powstała w 1979 roku w Trento jako efekt pasji, oddania i charakteru rodziny Corradini, która dzięki tym cechom i wartościom przekształciła mały, lokalny interes w firmę będącą na szczycie międzynarodowej kosmetyki profesjonalnej. Szacunek dla tradycji, terytorialność i uznanie znaczenia dobrego samopoczucia dają Bioline siłę, konkurencyjną i wyjątkową wartość.

Celem Bioline jest „poszukiwanie ideału piękna, zdrowia i dobrego samopoczucia, jako źródła energii i kreatywności”. Połączenie badań naukowych,  nowoczesnej technologii i naturalności produktów sprawiło, że Bioline Jatò jest idealny dla pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Gwarantuje długotrwałe rezultaty tak, że każda kobieta może spełnić swoje marzenie bycia piękną, które jest punktem startowym dla fizycznego i psychicznego dobrego samopoczucia. Taka strategia przyniosła Bioline sukces.

Most Hydrating

Zabieg dla zwiększania poziomów nawilżania  i zabezpieczania przed ponownym odwodnieniem. Polecany dla skór odwodnionych, "zmęczonych", przedwcześnie postarzałych. Ogranicza trans-epidermalną utratę wody. Wygładza i nadaje wypoczęty wygląd. Chroni naturalną młodość, piękno i elastyczność. Zawiera wiele substancji silnie nawilżających, które dzięki nowoczesnym nośnikom i promotorom przenikania na długo nawilżają skórę.

Wykonujemy go w serii 6 spotkań lub jako jednorazowy zabieg. Szczególnie polecany po opalaniu słonecznym oraz zimą.

Jest bardzo wskazany jako uzupełnienie zabiegów liftingujących oraz przeciwzmarszczkowych, w których istotną rolę odgrywa poziom nawilżenia skóry. Im więcej cząsteczek wody znajduje się w skórze, tym zabiegi wykorzystujące fale radiowe, podczerwień oraz ultradźwięki przynoszą zdecydowanie lepsze rezultaty.

Składniki aktywne:
kwas hialuronowy, trehaloza, Chondrus Crispus, kolagen roślinny, lilia wodna, woda z drzewa pomarańczy, NMF, olej z ogórecznika, olej z wiesiołka, woda z drzewa kiwi, wyciąg z orchidei, wyciąg z Kigelia Africana.

Polecamy łączenie tego zabiegu z zabiegami wykonywanymi w Naszym salonie: Zaffiro, Focus RF+ oraz Exilis.

Perfekt Age

Zabieg dla skór dojrzałych, pozbawionych napięcia, szarych - na główne problemy związane z procesem starzenia się: utratę jędrności i elastyczności, zmniejszoną zawartość lipidów, zmarszczki. Zwiększa prawidłowe funkcjonowanie skóry, chronią zasoby lipidów oraz spoistość. Nadają elastyczność i efekt natłuszczenia. Odprężają i wygładzają rysy twarzy. Przywracają jednolity koloryt, blask i naturalne piękno.

Składniki aktywne:
Ceramid III, cukry i aminokwasy, wyciąg z kiełków pszenicy, AHA, PCA sodu, Omega 3 i 6, witamina E, hydrolizowane białko pszenne, proszek ryżowy

Wykonujemy go w serii 6 zabiegów albo jako jednorazowy zabieg.

Zabieg polecany jest jako uzupełnienie zabiegów liftingujących oraz likwidujących zmarszczki.

Zabieg dostarcza firma:© 2013 LADOS.PL
Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:: Web-Profit