• Akademia Odchudzania

 • Medycyna estetyczna

 • Redukcja cellulitu

 • Lifting skóry & Ujędrnianie

 • Pielęgnacja biustu

 • Zabiegi na twarz

 • Masaże lecznicze

Nowość! Intraceuticals

Miło nam poinformować, iż po raz trzeci zdobyliśmy nagrodę Najlepszy Salon Intraceuticals w Polsce "Ekspert Urody Intraceuticals"

Rok 2014

Na zdjęciu: Pani Grażyna Zych - właścicielka firmy Kosmoprof ( dystrybutor Intraceuticals w Polsce ), Paweł - właściciel LaDoS

Rok 2013

Na zdjęciu: Anthony McMahon (właściciel marki Intraceuticals), Paweł (właściciel LaDoS), Gina Brooke (hollywoodzka wizażystka gwiazd, ambasadorka marki Intraceuticals).

Rok 2012

Na zdjęciu: Sharon Oldman - międzynarodowa trenerka Intraceuticals na Europę, Paweł - właściciel LaDoS


Tlenowa Metoda Odmładzania Skóry

Intraceuticals to nowa, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Bazuje ona na technologii hiperbarycznego tlenu oraz na wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych. Jedną z tajemnic skuteczności metody Intraceuticals jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego.

Zabieg jest bardzo popularny wśród gwiazd światowego formatu, stosują go m.in. Madonna, Eva Longoria, Jennifer Lopez, Naomi Campbell, Kate Perry, Fergie i Justin Timberlake.

Efekty metody Intraceuticals.

Efekty metody Intraceuticals są widoczne już po pierwszym zabiegu. Są nimi: widoczny lifting, świeżość i promienność. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością.
Metoda ta pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, redukcję cienkich linii, wygładzenie okolicy oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy. Zastosowanie kwasu hialuronowego pozwala zwiększyć gęstość skóry, a także poprawić jej jędrność i napięcie.
Dzięki technologii wykorzystującej hiperbaryczny tlen oraz aktywne składniki serum, metoda Intraceuticals rozjaśnia przebarwienia oraz przynosi widoczną poprawę kolorytu. Jest także doskonałym sposobem na pozbycie się zapalnych stanów trądzikowych, łagodzi objawy łuszczycy i egzemy.

Elementy skuteczności Intraceuticals.

Wysoka skuteczność metody uzyskiwana jest dzięki zastosowaniu czystego Tlenu Barycznego. Unikalna technologia System Tlenowy Intraceuticals zapewnia odpowiednio stężony i sprężony tlen dla bezpośredniej aplikacji w skórę oraz wnikanie aktywnych składników leczniczych i pielęgnacyjnych.Na innowacyjność metody Intraceuticals składają się następujące elementy:

 1. Wykorzystanie terapii tlenem hiperbarycznym, stworzonej do leczenia choroby dekompresyjnej i wykorzystywanej w medycynie konwencjonalnej od 40 lat do leczenia poparzeń, przyspieszania gojenia się trudnych ran – w dermatologii (leczenie egzemy, łuszczycy) oraz kosmetologii.
 2. Zastosowanie tlenu pod ciśnieniem, jako element systemu transportowania substancji aktywnych do skóry.
 3. Wynalezienie urządzenia zdolnego: do pobierania z otoczenia powietrza i przepuszczania go przez sito molekularne, aby podawać czysty Tlen, a przy tym sprężać go do bezpiecznego i optymalnego dla skóry ciśnienia 1,5 bara. Ponadto urządzenie pozwala podawać tlen nieprzerwanym strumieniem !!!
 4. Wykorzystanie zjawiska infuzji (zasysania) - opracowanie specjalnego aplikatora, który w taki sposób podaje tlen na skórę, że wytwarza on na jej powierzchni próżnię, dzięki której skóra zasysa rozpylone wcześniej na jej powierzchni specjalne, ukierunkowane serum kosmetyczne. Serum to jest z jednej strony zasysane, z drugiej zaś wtłaczane poprzez aplikowanie tlenu pod lekkim i bezpiecznym ciśnieniem.
 5. Wynalezienie takiej postaci kwasu hialuronowego (niskocząsteczkowy, niepolimeryzowany), która pozwala przenikać do skóry. Normalnie kwas ten nie jest w stanie przeniknąć do skóry i do czasu opracowania tej metody stosowano go i w dalszym ciągu się tak wykorzystuje - do działania powierzchniowego.
 6. System warstw hialuronowych - Warstwowanie hialuronowe:
  Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy penetruje głęboko do skóry, gdzie każda jego cząsteczka przyłącza wodę i w ten sposób następuje wypełnienie przestrzeni międzykomórkowych. Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy przyłączający wilgoć z otoczenia i pieczętujący (zamykający) wilgoć zgromadzoną przez niskocząsteczkowy.


4 Terapie Intraceuticals:

 1. Rejuvenate - ma działanie odmładzające i wygładzające.
 2. Atoxelene - redukuje zmarszczki mimiczne wokół oczu i ust.
 3. Opulence - rozjaśnia przebarwienia i wyrównuje koloryt.
 4. Clarity - leczy skórę trądzikową oraz stany zapalne.

Program Intraceuticals

Program kuracji Intraceuticals obejmuje serię sześciu zabiegów wykonywanych raz w tygodniu i powinien być powtarzany dwa razy w roku. W walce z trądzikiem wykonuje się dwa zabiegi w tygodniu. W celu podtrzymywania uzyskanego efektu odmłodzenia i wygładzenia zmarszczek powinno się wykonywać jeden zabieg w miesiącu.
Zabieg warto wykonywać także przed szczególnymi wydarzeniami - wtedy, kiedy bardzo ważny jest wygląd. Czas zabiegu ok 1,5 godz.

Klient/ka, która zdecyduje się na Program, otrzymuje Pakiet zawierający preparaty do zabiegu oraz produkty do pielęgnacji domowej.

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji - po jego przeprowadzeniu można normalnie wrócić do codziennej aktywności.

Bezpieczeństwo
Intraceuticals nie powoduje żadnych niepożądanych efektów - to całkowicie bezpieczna i sprawdzona technologia, która jest wynikiem prac dwóch australijskich zespołów naukowych i medycznych.
Metodę stosuje się w 2500 klinikach i gabinetach lekarskich i kosmetycznych w 35 krajach świata. Wykonano do chwili obecnej  ponad jeden milion zabiegów. Produkty używane są przez najbardziej prominentne i wymagające osoby na świecie.

Strona Producenta:
www.intraceuticals.com

Film promujący Intraceuticals w Hollywood:
www.youtube.com/watch

Urządzenie dostarcza firma:
© 2013 LADOS.PL
Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:: Web-Profit