• Akademia Zdrowego Odchudzania

 • Kosmetologia estetyczna

 • Redukcja cellulitu

 • Lifting skóry & Ujędrnianie

 • Pielęgnacja biustu

 • Zabiegi na twarz

 • Masaże lecznicze

Zabiegi przed/po liposukcji klasycznej lub lipolizie

Przed zabiegiem liposukcji lub lipolizy iniekcyjnej

Częstą praktyką polecaną przez lekarzy przed wykonaniem zabiegu odsysania tkanki tłuszczowej oraz lipolizy iniekcyjnej, jest przygotowanie miejsca zabiegowego. Takie działanie wpływa na skuteczniejsze i mniej problematyczne przeprowadzenie zabiegu. Takim zabiegiem jest drenaż limfatyczny na zasadzie masażu próżniowego.

W naszym Laboratorium polecamy:

Icoone - jest jednym z najbardziej precyzyjnych zabiegów. Icoone wpływa na tzw. rozpulchnienie danej powierzchni, udrożnienie węzłów limfatycznych. Działanie takie pomaga na dokładniejsze odessanie tkanki tłuszczowej.

Biopress - zabieg na zasadzie masażu uciskowego. Jedyny zabieg polecany również osobom mającym problemy z żylakami oraz pękającymi naczynkami.

Co robić po liposukcji lub lipolizie iniekcyjnej?

Wymienione zabiegi pozwalają na pozbycie się miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Wiążą się jednak z tym pewne problemy, które mogą wystąpić:

 • nierówności, grudki pozostałej tkanki tłuszczowej
 • luźna skóra
 • obrzęki

Dużym błędem, jest pozostawienie i nic nie robienie z tymi pozostałościami. Takie postępowanie może doprowadzić do niezadowolenia i braku oczekiwanych efektów. Aby tego uniknąć zachęcamy do stosowania odpowiednich zabiegów oferowanych w naszym Laboratorium:

Drenaż limfatyczny Biopress 2000 - drenaż jest podstawowym zabiegiem. Udrażnia, opróżnia główne węzły limfatyczne, naczynia limfatyczne, oczyszcza układ limfatyczny z produktów przemiany materii, likwiduje obrzęki. Zabieg może być wykonywany już następnego dnia po odsysaniu tkanki tłuszczowej.

Eat SkinShock - jeden z najlepszych zabiegów służących do rozbijania pozostałości, grudek oraz stwardniałej i zastarzałej tkanki tłuszczowej. Wygładza powierzchnię skóry, pozbawiając ją nierówności, wpływa na odbudowę kolagenu i w ten sposób likwiduje efekt luźnej skóry, w bardzo szybki sposób wpływa na usunięcie cellulitu.

Focus RF+ - likwiduje efekt luźnej skóry. Focus wykorzystuje technologię fal radiowych, które w bardzo skuteczny, bezbolesny sposób eliminują efekt luźnej skóry. Wpływ ciepła na skórę powoduje odbudowę, skrócenie i powstanie nowych włókien kolagenowych.

Icoone - zabieg działający na zasadzie drenażu limfatycznego. Wałeczki, pomiędzy które zasysany jest fałd skóry, w bardzo efektywny sposób wpływają na rozmasowanie nierówności powstałych po liposukcji/lipolizie. Pozostawienie tych zmian spowoduje, że grudki stwardnieją i z biegiem czasu będzie to bardzo duży problem do zlikwidowania. Zabieg ten można przeprowadzić już po 7 dniach od ingerencji chirurgicznej. Wykonywany jest wówczas na ubranku uciskowym pacjenta.

Zaffiro - jeden z najbardziej skutecznych zabiegów do zagęszczania skóry. Zaffiro wykorzystuje laser  podczerwony, który przekazywany jest przez szlachetne szkło szafirowe. Kolagen zawarty w skórze ulega progresywnej regeneracji.

Kinesiotaping- metoda polegająca na oklejeniu obszaru poddanego liposukcji lub lipolizie specjalnym plastrem, który w sposób bardzo bezpieczny, wywołuje wydrenowanie danego obszaru. Dzięki temu kilka razy szybciej schodzą obrzęki oraz zasiniaczenia. Zabieg można wykonywać zaraz po zabiegu liposukcji.

Ważne:

 • po zabiegach lipolizy iniekcyjnej oraz liposukcji, miejsce poddane zabiegowi jest obolałe, rozgrzane i obrzęknięte, dlatego aby wykonać prawidłowy i skuteczny drenaż limfatyczny nie można tego miejsca dodatkowo rozgrzać, ponieważ zostanie  pogorszymy odpływ chłonki i czas rekonwalescencji będzie dłuższy.

Aby uniknąć wyżej wymienionych problemów związanych z wymienionymi metodami redukcji tkanki tłuszczowej, polecamy nieinwazyjne zabiegi z Naszej oferty. Na efekty może trzeba troszkę dłużej zaczekać, ale są to zabiegi bezbolesne i całkowicie bezpieczne, co nie jest bez znaczenia dla naszego zdrowia.

Polecamy dwa zabiegi do trwałej redukcji tkanki tłuszczowej:

 • Exilis Ellite - rozbijanie komórek tłuszczowych falą ultradźwiękową
 • CoolTechnology - wymrażanie komórek tłuszczowych

Należy zdać sobie również sprawę, z tego, że jednym z najważniejszych elementów redukcji tkanki tłuszczowej jest przeprowadzenie diety.

W Naszym Laboratorium polecamy dwa sprawdzone oraz bardzo skuteczne programy dietetyczne: CellReset oraz Andre Zagozda. O ich skuteczności przekonała się już duża grupa Naszych klientów ( zobacz - Metamorfozy ).

Jeśli jednak zdecydujesz się na liposukcję lub lipolizę to pamiętaj, że ....

Pozbycie się tkanki tłuszczowej za pomocą liposukcji oraz lipolizy to dopiero początek do uzyskania Twojej wymarzonej sylwetki.

© 2013 LADOS.PL
Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:: Web-Profit